Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > 1-vjeçari humbi tragjikisht jetën pasi preu veten në qafë me gotën e thyer, vjen reagimi nga Policia e Shtetit

1-vjeçari humbi tragjikisht jetën pasi preu veten në qafë me gotën e thyer, vjen reagimi nga Policia e Shtetit

Një ngjarje tra gjike ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një fëmijë vetëm 1 vjeç ka humbur jetën pasi u pre padashje me një gotë të thyer në qafë.

Mësohet se ai ka prerë venën jugulare në qafë me një gotë të thyer dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Vogëlushi ishte me nënën në shtëpi në momentin që ka ndodhur ngjarja tragjike, por pavarësisht se është nisur menjëherë drejt spitalit, nuk ka arritur të shpëtojë për shkak të gja kderdhjes.

Njoftimi

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 19.11.2021, rreth orës 18:08, është paraqitur për ndihmë mjeksore në spitalin Rajonal Vlorë, me dëmtime në qafë, dyshohet aksidentalisht, një shtetas i mitur 1 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *