Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > E fundit! Policia arreston reperin e madh shqiptar, kontroll te rreptë ndaj tij (Video)

E fundit! Policia arreston reperin e madh shqiptar, kontroll te rreptë ndaj tij (Video)

Afër stadiumit të Prishtinës, Policia e Kosovës nd aloi reperin shqiptar e njohur, Don Xhonin.

Në këtë video të publikuar nga media shihet policia duke e kontrolluar edhe veturën e tij të tipit “Range Rover”.

Deri më tani nuk dihet arsyeja e ndalimit. Por reperi i njohur per te gjithe shqiptaret eshte i famshem tashme per thyuerjen e rregullave

Ndërsa media do të iu mbaj të informuar lidhur me këtë rast.

Don Xhoni u be i njohur vitin e kaluar, ne emisionin e Meriton Mjekiqit, ku beatet e tij th yen rekorde, duke e vetquajtur veten si Reperi i Ka rantines.

Ai ka realizuar mjaft hite duke bashkepunuar me disa artiste te njohur por dhe solo, duke u kthyer disa prej tyre dhe hite ne Tik Tok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *