Saturday, November 27, 2021
Home > Women Nutrition > Ish-Ministrat e Foltores janë milionerë me vila”/ Plas grushti brenda PD, kapet…

Ish-Ministrat e Foltores janë milionerë me vila”/ Plas grushti brenda PD, kapet…

Ish-Ministrat e Foltores janë milionerë me vila”/ Plas grushti brenda PD, kapet…

Jemin Gjana, ka lëshuar akuza të forta në drejtim të ish-ministrave që tashmë janë në krah të Sali Berishës në “Foltore”.

“Ish ministrat e “Foltores” janë bërë milionerë dhe jetojnë në vila”, tha Gjana në mbledhjen e grupit të PD-së. Menjëherë Aldo Bumçi reagon dhe i kërkon që të fliste me emra konkretë.

“Me kë e ke ti këtë? Se këtu vetëm unë jam ish-ministër”, tha Bumçi.

Në këto momente tensioni situata shkoi deri ne perplasje fizike ndersa nderhyn Gazment Bardhi dhe Gent Strazimiri per t’i ndare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *