Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > Historia e trishtë e shqiptares që p lagosi ish-burrin grek, si e mbyllën në psikiatri që t’i merrnin të bijën

Historia e trishtë e shqiptares që p lagosi ish-burrin grek, si e mbyllën në psikiatri që t’i merrnin të bijën

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në pah nga ngjarja e rëndë që u regjistrua dje në Greqi, ku një shqiptare qëlloi me a rmë ish-partnerin e saj grek në Athinë.

Klodiana Çela, e cila u arrestua për tentativën e vrasjes së mjekut Jorgos Neos, ka qenë e përfshirë në një kalvar te gjate gjyqesh, pasi partneri e ka akuzuar për sëmundje mendore dhe disa ditë e kanë mbyllur në një institucion psikiatri për t’i marrë vajzën.

Mediat greke shkruajnë se nga kontrollet mjekësore doli se ajo nuk vuante nga asnjë sëmundje, dhe se kjo ishte një tentative për ta larguar nga vajza.

Pas humbjes së vajzës, tashmë Klodiana Çelo rrezikon edhe 17 vjet burg./Gazeta SHQIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *