Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > Elegante me fuѕtanin suрer të ѕhkurtër, роliсja ѕеkѕi e Koѕovës “çmend” fanѕat (FOTO)

Elegante me fuѕtanin suрer të ѕhkurtër, роliсja ѕеkѕi e Koѕovës “çmend” fanѕat (FOTO)

Ajo njihet si policja më seksi në Kosovë. Është fjala për Linda Aliun, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa në “Instagram” ka ndarë me ndjekësit një pozë të bukur. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër.
Fansat e kanë pëlqyer menjëherë fotografinë e saj dhe i kanë bërë komplimente të tipit: “Je një kryevepër.

Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike “Express.co.uk”. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *