Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > “Si je me prekjet?”/ Ritvana ‘ngacmon’ menjëherë Endrin, ja ç’ndodh në takim mes tyre

“Si je me prekjet?”/ Ritvana ‘ngacmon’ menjëherë Endrin, ja ç’ndodh në takim mes tyre

Ritvana ka ftuar Endrin në takim dhe mes tyre nuk munguan komentet pikante, rrëfimet për jetën, ndërsa nuk kanë munguar as të qeshurat.

Para se të transmetohej takimi, Endri thumboi djemtë e studios duke thënë se është më i mirë se “disa që rrinë këtu e numërojnë sa drita ka studio”.

Sipas tij, bukuria është tepër e rëndësishme ndërsa Ritvana e ngacmoi për prekjet. Nga ana tjetër, Endri tregoi një histori që nëna e vajzës nuk ishte e kënaqur nga marrëdhënia e tyre dhe romancës i kishte ardhur fundi.

Pjesë nga biseda në takim

Endri: Të gjitha vajzat më janë dukur keq në ekran.

Ritvana: Po si erdhe?

Endri: Kur je tek e tek dukesh ndryshe sesa kur je në grup me të tjerët.

Ritvana: Si je me prekjet?

Endri: Prekja është diçka intime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *