Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > ‘Sozia’ e Bora Zemanit hyn në “Përputhen”/ Motra apo kushërira?

‘Sozia’ e Bora Zemanit hyn në “Përputhen”/ Motra apo kushërira?

Mbrëmjen e djeshme plot supriza dhe të papritura ndodhën në “Përputhen”. Tola ishte vajza e cila u largua pasi kështu vendosën djemtë dhe Xhevana dhe Efi ishin dy vajzat e reja të cilat ju bashkuan programit.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte Efi, përveçse me profesionin e saj si tatuatore ajo tërhoqi mbas vetes sytë e konkurrentëve dhe të publikut dhe për shkak të pamjes së saj tërheqëse dhe ngjashmërisë me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Në rrjet nisën menjëherë komentet se ajo mund të jetë e motra ose e afërmja e Borës nisur nga ngjashmëria siç e shihni edhe në foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *