Tuesday, November 30, 2021
Home > Women Nutrition > Ç’po ndodh në ‘BBV’? Donaldi nuk i i mban dot lotët, Semi i qëndron pranë

Ç’po ndodh në ‘BBV’? Donaldi nuk i i mban dot lotët, Semi i qëndron pranë

Diskutim e të ashpëra po ndodhin në Big Brother VIP, ku një tjetër ndodhi pak më parë.

Donaldi ka pasur diskutim me Ilirin, ndërsa tani shihet Donaldo duke qarë e pranë tij është Semi e cila po e ledhaton dhe përqafon.

Ky diskutim si duket nuk ka përfunduar mirë, pasi Donaldi është shumë i prekur, teksa thotë se ‘nuk dëshiron të dalë nga vetja’.

Vëllai i madh i shtëpisë së famshme në Big Brother ka vendosur që si pasojë e thyerjes së rregullave nga banorët të penalizojë të gjithë.

Gjatë ditës së sotme “Vëllai I Madh” I ka njoftuar të gjithë banorët që janë sërish të nominuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *