Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Yll e bukur na qenka/ Ja kush është nëna e djalit të Sabianit…

Yll e bukur na qenka/ Ja kush është nëna e djalit të Sabianit…

Këngëtari i hitit “Binjaket” dhe shumë këngëve të tjera që ishin mjaftë të dëgjuara nga publiku, është bërë pjesë e “Big Brother VIP”.

Në spektakel, mësuam edhe historinë e Sabianit, jetën dhe fëmijët e tij.

U bë e ditur se ai ka edhe një djalë, Enesin simpatik që është tashmë tre vjeç.

Bëhet e ditur se partnerja e Sabianit dhe nëna e djalit të tij ëstë bukuroshja tiranase, Arnisa Xhikaj , me të cilen ai është në lidhje prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Duket se partnerja e Sabianit nuk është shumë e afeksionuar pas të qenit person publik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *