Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > “Shoqja nuk e mban burrin tim mes këmbëve”/ Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Semin dhe Donaldin: “Semi tu rujt Donaldin mos po tradhton Boren” (FOTO)

“Shoqja nuk e mban burrin tim mes këmbëve”/ Komentuesit ‘kryqëzojnë’ Semin dhe Donaldin: “Semi tu rujt Donaldin mos po tradhton Boren” (FOTO)

varësisht se hyrja e Bora Zemanit në “Big Brother”, sqaroi edhe një herë se Semi e Donaldi janë vetëm miq e asgjë më shumë, sërish veprimet e tyre kanë nxitur debat.

Sot teksa merrnin rreze dielli në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Donaldi ishte mbështetur mes këmbëve të Semit, por ky veprim nuk është pritur mirë nga ndjekësit.

“Epo te fusesh shokun ne mes te kembeve, vetem Semin kam pare apo edhe aty eshte duke perqafuar Boren per energji pozitive?”, shkruan një komentues në faqen e “Big Brother”.

“Semi tu rujt Donaldin mos po tradhton Boren”, shkruan një tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *