Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > E dhimbshme: Vdes në moshën 24-vjeçare Alban Hajrizi nga Vushtrria

E dhimbshme: Vdes në moshën 24-vjeçare Alban Hajrizi nga Vushtrria

I riu Alban Hajrizi nga komuna e Vushtrrisë ka vdekur sot.
Siç bëhet e ditur ai vdekur paparitur në moshën 24 vjeçare duke lënë të pikëlluar mbarë familjen.
Varrimi i të ndjerit do të bëhet me ikindi në varrezat e fshatit Shallc të Vushtrrisë.
Njoftimi i familjarëve:

Te Allahut jemi dhe tek ai do kthehemi …
Miq e dashamir ju njoftojme se sot me date 29.10.2021 ndrroj jete vllau,shoku yne Alban Agim Hajrizi,varrimi i te ndjerit behet ne fshatin Shallc me ikindi…
Te piklluar i gjith farefisi Hajrizi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *