Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > E fundit/ Lëkundje tërmeti në qytetin shqiptar, ja sa ishte magnituda

E fundit/ Lëkundje tërmeti në qytetin shqiptar, ja sa ishte magnituda

Sot rreth orës 18:59 në Kosovë janë ndjerë lëkundje tërmeti të lehta.

Sipas raportimeve, tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit, është ndjerë në jug-lindje të Suharekës, rreth orës 18:59.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *