Saturday, November 27, 2021
Home > Women Nutrition > Njihuni me shoqen e ngushtë të Leonora Jakupit

Njihuni me shoqen e ngushtë të Leonora Jakupit

Të gjithë e dijnë se këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi ka shumë shoqëri në estradë dhe jo vetëm.

Ajo, ka shoqe këngëtare, prezantuese, politikane dhe të gjitha e duan për atë që është.

Leonora Jakupi megjjthatë e ka një shoqe shpirti, të ciles edhe ja ka uruar ditëlindjen, e ajo është Valbona, shkruan “Kosovarja”.

Leonora Jakupi tash është në të 40-tat e saj, ende beqare dhe në top formë, për çka edhe komentohet përditë në rrjet dhe në median rozë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *