Saturday, November 27, 2021
Home > Women Nutrition > Kishte ndales për të hyrë në Angli,Noizy pas 10 vitesh shkon në Angli ja sa është rritur vajza e tij Leandra e vogël

Kishte ndales për të hyrë në Angli,Noizy pas 10 vitesh shkon në Angli ja sa është rritur vajza e tij Leandra e vogël

Një princeshë e vërtetë. Reperi i njohur shqiptar Noizy është baba i një vajze, e cila quhet Leandra. Madje ai i ka kushtuar asaj edhe këngën e famshme ‘’Noku, mirëpo gjithmonë kujdeset që ta mbaj atë larg syrit të publikut dhe medias.

Siç duket Leandra dhe Noizy po kalojnë pak kohë bashkë dhe reperi si rrallëherë ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto të vajzës së tij.

Me siguri të gjithë e mbajnë mend se sa e vogël dukej Leandra në videoklipin e këngës ‘Noku’, mirëpo ajo nuk duket më ashtu pasi është rritur jashtëzakonisht shumë.

‘Noku’, ka shkruar Noizy duke e shoqëruar postimin me një zemër. Në foton e publikuar, ajo shfaqet me kurriz, por duket që është bërë një zonjushë e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *