Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > Edi dhe Ada përjashtohen nga “Për’puthen”? Kapen ‘mat’ në një ambient intim (video)

Edi dhe Ada përjashtohen nga “Për’puthen”? Kapen ‘mat’ në një ambient intim (video)

Dy nga më të përfolurit e emisionit të dashurisë janë Edi dhe Ada. Tani ata njoftuan se janë përjashtuar nga “Për’puthen”.

Edi i drejtohet Adës duke thënë: “A po don me tregu ti, a po don me tregu, për çka jena përjashtu?”, teksa ajo i thotë që ai të flasë

“Jena përjashtu shkaku, se na kanë nxon në restorant tu hongër bukë. Janë disa persona që janë të emisionit që kanë qenë aty edhe flasin që na nuk i kena nxjerr fotot, po ata janë kon t’vetmit persona që jon ardh te na dhe na kanë fol e na kanë thon rujuni mos ju nxon dikush, amo jon kon ata që na kanë bo foto. Unë e Ada e pranojmë që jena kon bashkë, si njoh mirë vendet këtu”, shprehet Edi.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një fotografi të Edit dhe një vajze që pretendohet se është Ada.

Ata e pranuan se ata ishin bashkë dhe frekuentoheshin shpesh me njëri tjetrin.

Ajo e maskuar, duket të ketë qenë shumë e kujdesshme për të mos rënë në sy që ka dalë jashtë programit me Edin.

Takimet janë të ndaluara jashtë andaj me shumë gjasë do të trajtohet si rast në rrjedhën e emisionit.

@albaniaaaa7

#🇲🇰🇦🇱🥰 #donxhoni #donxhonii #kosova #kosovaalbania #kosovare #prishtina #tirana #durrsi #albania #albaniangirls #kosovatiktok#tirana #tirana🇦🇱

♬ original sound – Albania🇦🇱

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *