Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > E rëndë/ Qante kur ushqehej, çifti i ri ‘monstruoz’ vrasin vajzën e tyre 16-muajshe

E rëndë/ Qante kur ushqehej, çifti i ri ‘monstruoz’ vrasin vajzën e tyre 16-muajshe

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britani. Një nënë dhe i dashuri i saj, dyshohet se kanë vrarë një vajzë 16-muajshe.

Frankie Smith, 20 vjeç dhe Savannah Brockhill 28 vjeç akuzohen se kanë mbytur vogëlushen. Mësohet se e reja e ka vrarë vogëlushen për faktin se ajo qante kur ushqehej, kjo mesa duket ka irrituar nënën e cila ka mbytur vajzën.

I dashuri dhe gruaja janë arrestuar nga autoritetet dhe priten që të dalin para gjykatës për të pranuar akuzën dhe dënimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *