Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Tmerr në Vlorë. Dy viktima, kr.im brenda familjes

Tmerr në Vlorë. Dy viktima, kr.im brenda familjes

Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka v r a r.ë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka v.r.a.r ë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *