Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë. Ja si duket me barkun e rrumbullakosur (foto)

Zaimina Vasjari nënë për herë të dytë. Ja si duket me barkun e rrumbullakosur (foto)

Zaimina Vasjari është një prej këngëtareve më të pëlqyera dhe të komentuara nga publiku shqiptar.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto në Instagramin e saj dhe ka dhënë një lajm shumë të bukur për ndjekësit e saj.

Pas vajzës Klohe, ajo ka zbuluar se do të bëhet nënë për herë të dytë.

Në foton e publikuar, duket Zaimina me barkun e rrumbullakosur dhe e kuruar deri në detaj.

“E bekuar sërish“, shkruan Zaimina krahas fotos së postuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *