Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > U prek sepse Graniti nuk e do dhe donte të ikte/ Fifi merr surprizën e bukur, ja çfarë i sollën

U prek sepse Graniti nuk e do dhe donte të ikte/ Fifi merr surprizën e bukur, ja çfarë i sollën

Që nga nata e mbrëmshme në shtëpine e “Big Brother Albania VIP”, raportet mes Fifit dhe Granitit kanë ndryshuar.

Graniti në një bisedë me Sabianin, Ilirin dhe Fifin, u shpreh se nuk ka ndjenja për këngëtaren dhe e sheh vetëm si një person të afërm.

Këto fjalë të Granitit bënë që Fifit t’i përkeqësohet gjendja mbrëmë, e që më pas kërkoi nga Graniti të mos i fliste më dhe ta linte rehat.

Por, para pak minutash në shtëpinë e “Big Brother” është futur një dron i cili kishte një mesazh përkrahje për Fifin.

“Fifi, të duam shumë! Nanushat”, ishte mesazhi në pankartën e vendosur në dron që u shfaq brenda shtëpisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *