Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Tmerri në Shëngjin mes afganëve, dalin detaje të reja të rënda mbi ngjarjen

Tmerri në Shëngjin mes afganëve, dalin detaje të reja të rënda mbi ngjarjen

Detaje te reja lidhur me ngjarjen e rende qe ndodhi ne Shengjin. Nje afgane 26 vjeçe ka plagosur me mjet prerës bashkëjetuesin e saj shtetasin M.K., 33 vjeç.

Lezhë/Informacion paraprak

Më datë 23.10.2021, në Shëngjin Lezhë, në ambientet ku janë akomoduar shtetasit afganë, si pasojë e një konflikti të çastit, shtetasja afgane Z.K., 26 vjeçe ka plagosur dyshojet me mjet prerës bashkëjetuesin e saj shtetasin M.K., 33 vjeç, i cili është transportuar në spitalin Rajonal Lezhë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë, po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *