Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > E papritur! Bora Zemani sonte do të futet në “Big Brother Vip”(Video)

E papritur! Bora Zemani sonte do të futet në “Big Brother Vip”(Video)

Mbrëmja e sotme e Big Brother Vip duket se do të jetë tepër intensive pasi pritet që brenda saj të futet dhe moderatorja Bora Zemani.

Në trailerin e publikuar nga faqja zyrtare mbi emisonin e sotëm thuhet se një hyrje e papritur do të bëhet në spektakël duke prezantuar dhe Bora Zemanin.

Moderatorja Bora Zemani është rikthyer në qendër të vëmendjes qysh kur ish-i dashuri i saj, Donald Veshaj, u bë pjesë e kësaj shtëpie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *