Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > E rëndë/ Rrëzohet dhe shpërthen në flakë avioni me pasagjerë në bord (VIDEO)

E rëndë/ Rrëzohet dhe shpërthen në flakë avioni me pasagjerë në bord (VIDEO)

Një ngjarje e trishtë raportohet të ketë ndodhur në Teksas, ku një avion çarter me 21 persona, është rrëzuar ndërsa po bënte përpjekje për t’u ngritur nga Aeroporti Ekzekutiv i Hjustonit.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit kanë mbijetuar, dhe vetëm njëri prej tyre është pla gosur.

Avioni pasi është rrëzuar ka marrë flakë, sakaq autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje, për hetimin e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *