Tuesday, November 30, 2021
Home > Women Nutrition > Pas pyetjeve provokuese për orientimin sek*ual të një prej banorëve, zhvillohet debat i ashpër mes Arjolës dhe Palomës në BBV

Pas pyetjeve provokuese për orientimin sek*ual të një prej banorëve, zhvillohet debat i ashpër mes Arjolës dhe Palomës në BBV

Spektakli i së martës i Big Brother Albania VIP, ka nisur me tensione.

Mbrëmja është hapur me debatin e zhvilluar mes gazetares Paloma dhe këngëtarit Ardit Çuni, ku për këtë të fundit është hedhur dyshime mbi orientimin e tij sek*ual

Teksa janë përfshirë shumë banorë në diskutim, i ashpër duket të ketë qenë reagimi i aktores Arjola Demiri, e cila ka ndërhyrë në bisedë duke debatuar me Palomën.

Ato kanë ngritur tensionet, duke debatuar me tone të ashpra, veçanërisht aktorja tropojane e cila i ka thënë Palomës se nuk ka të drejtë të bëjë pyetje të tilla, siç është ajo që ia ka bërë Arditit.

Paloma e kishte pyetur Arditin se është ho’m0sek*ual, duke bërtitur me të madhe në sy të banorëve të tjerë.

Debati i ashpër mes Arjolë dhe Palomës mund të thuhet lirshëm se është një nga bisedat me tonet më të larta të zhvilluara në Big Brother VIP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *