Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Ngjarje e rëndë. Sulmohet babai i Capital T sot që kishte ditëlindjen. Ja gjendja e tij

Ngjarje e rëndë. Sulmohet babai i Capital T sot që kishte ditëlindjen. Ja gjendja e tij

Kryetar i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është sulmuar fizikisht mëngjesin e sotëm në Parkun e Germisë ku ka pësuar disa dëmtime në trup. Ademi i cili është dhe babai i këngëtarit të njohur Capital T, është sulmuar në ditën e lindjes nga persona ende të paidentifikuar.

Sulmi ka ndodhur në Prishtinë mëngjesin e sotëm. Sipas ‘’Indeksonline’’, Ademi është dërguar në spital pasi ka marrë lëndime të shumta në trup.

“Rreth orës 11:00, jemi njoftuar për një sulm fizik në parkun e Gërmisë, ku lëndime trupore ka pësuar një person. Nga ana e policisë është nisë një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë këtë rast”,- njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *