Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Ngjarje e rëndë, humb jetën 60-vjeçari shqiptar në Itali

Ngjarje e rëndë, humb jetën 60-vjeçari shqiptar në Itali

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e djeshme në Itali, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Burri 60-vjeçar me origjinë shqiptare jetonte prej shumë vitesh në Gioia del Colle, ndërsa sipas mediave humbi jetën pasi humbi kontrollin e automjetin të cilin po drejtonte dhe më pas u përplas me anësore e rrugës fatalisht, duke u përmbysur në asfalt.

Megjithëse në vendin e ngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca, duke bërë përpjekjet maksimale për të shpëtuar burrin, fatkeqësisht nuk i ka shpëtuar përplasjes.

Hetimet për të zbuluar shkaqet dhe rrethana e ngjarjes tashmë ka nisur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *