Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > Nuk ia dolën dot ta fitonin betejën, çifti i bashkëshortëve te Trauma në Tiranë ndërron jetë pas aksidentit të rëndë

Nuk ia dolën dot ta fitonin betejën, çifti i bashkëshortëve te Trauma në Tiranë ndërron jetë pas aksidentit të rëndë

Ka ndërruar jetë çifti i bashkëshortëve që mbetën të plagosur në aks ide ntin e shënuar në Rrëshen më 5 tetor.

Çifti i bashkëshortëve P.P dhe P.L ndërruan jetë në spitalin e Traumës në Tiranë, ku po merrnin mjekim prej disa kohësh.

Në këtë aksident tragjik u përfshinë dy makina, në fillim ndërroi jetë drejtuesi i mjetit tip “Ford” shtetasi A.S., 52 vjeç, banues në Mamurras, Kurbin, ndërsa tani ka ndërruar jetë edhe çifti i bashkëshortëve duke e çuar numrin e viktimave në 3 në këtë aksident tragjik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *