Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Aksident tragjik në Itali. Makina kthehet përmbys, humb jetën shqiptari. Fillimisht dyshohej për një 29-vjeçar, por në fakt…

Aksident tragjik në Itali. Makina kthehet përmbys, humb jetën shqiptari. Fillimisht dyshohej për një 29-vjeçar, por në fakt…

Tjetër ngjarje e rëndë me protagonistë shqiptarët në Itali. Fillimisht u raportua për një 29-vjeçar i cili u gjet i pajetë në një rrethrrotullim pranë Piza-s

Ndërsa më pas u mësua se një 60-vjeçar nga Shqipëria është shtypur për vd ek je në rrugën Vecchia. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, ndërsa shtetasi shqiptar ishte duke udhëtuar me mjetin tip “Nissan Qashqai”.

Makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur. Si pasojë e përplasjes është kthyer përmbys mjeti.

Shoferi ndërroi jetë menjëherë në vendin e ngjarjes. Deri më tani nuk dihet arsyet e këtij aksidenti tragjik.

Dyshohet se 60- është shpërqendruar gjatë drejtimit të makinës. Në aksident nuk janë përfshirë mjete apo persona të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *