Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > “Sheiku im”/ Antonela Berisha me pushime në Dubai, zbulohet personi që po e shoqëron (FOTO)

“Sheiku im”/ Antonela Berisha me pushime në Dubai, zbulohet personi që po e shoqëron (FOTO)

Antonela Berisha ka udhëtuar drejt Dubait për të shijuar disa ditë pushim nën rrezet e diellit. Antonela ka pbulikuar në rrjete sociale foto nga disa restorante luksoze dhe ndjekësit në rrjete sociale kanë që kuriozë të dinë kush po e shoqëron.

Së fundmi, për të ironizuar pak ndjekësit e saj, Antonela zbuloi ‘sheikun’ që po e shoqëron këto ditë. Ajo publikoi një fotografi me mamanë e saj dhe krahas saj shkruan: “Ja edhe sheiku im”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *