Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Aflred Cako: Ju thashë para 16 muajsh që do të ndodhte në Shqipëri…

Aflred Cako: Ju thashë para 16 muajsh që do të ndodhte në Shqipëri…

Në vendin tonë vaksinimi kundra Covid-19 ende nuk është bërë me detyrim, por zhvillimet e fundit me studentët lë të nënkuptohet se kjo gjë pritet të ndodhë së shpejti.

Konspriacionisti Aflred Cako tha se e ka parashikuar një gjë të tillë para 16 muajsh, por të gjithë e quanin jo normal.

“Kur thoja para 16 muajsh qe do te ndodhte kjo gjithe kovidiotet dhe nje pjese e kundershtareve te vaksines me quanin fantazist dhe anormal;

tash qe 1 ne 4 i ka kthyer bycen partise me bindje ose nga shtrengimi, keta 3 ne 4 nuk dalin ne shesh te protestojne dhe ti hyjne plehut ne zyre e ta zene per zverku e ta nxjerrin jashte saj;

Studentet qe 75% nuk duan te cpohen rrine me celular ne dore ne youtub te shohin thashethemet e ngjarjet ordinere dhe pijne gjithe diten alkool e hashash; ne fund te fundit raca jone e meriton te asgjesohet nga cunat e Plakut te madh qe e bejne cicin ulur;

ndoshta Zoti i ka vene njerezit ne sprove; ata qe se meritojne e vibrojne ne frekuenca te uleta duhet te vuajne ose te ikin nga kjo bote; ju qe nuk rezistoni nuk e meritoni te jetoni si njerez te lire;

ju nuk do kini as te drejat e sklleverve ne Mesjete, madje as te drejtat natyrore qe Zoti ju ka dhene kafsheve; ketu keni sproven e fundit!”, shkruan Cako.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *