Tuesday, November 30, 2021
Home > Women Nutrition > E FUNDIT / Harroni zgjedhje ne Kosove,sapo ndodhi tërmet i fuqishëm godet Tiranën

E FUNDIT / Harroni zgjedhje ne Kosove,sapo ndodhi tërmet i fuqishëm godet Tiranën

Lëkundje sizmike janë regjistruar në Tiranë në këto momente.

Nuk dihet ende epiqendra e tërmetit dhe as magnituda e tij. Lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *