Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Antonela në Dubai, e zbulon ‘sheikun’ që po e shoqëron

Antonela në Dubai, e zbulon ‘sheikun’ që po e shoqëron

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” dhe tani moderatorje në ekranine “TopChannel”, Antonela Berisha, vazhdon të merë vëmendjen edhe jashtë në përdtshmëri.

Bukuroshja bionde së fundi ka udhëtuar në qytetin luksoz të Dubait, shkruan “Kosovarja”.

Ajo erdhi edhe me disa poza të ‘nxehta’ nga bregdeti i këtij vendi, ku më pas filloi të aludohet nga fansat se kush po fshihet pas kamerës që i shkrep fotografitë asaj.

Për t’i dhënë fund dyshimeve të ndjekësve ajo e ka zbuluar kush po e shoqëron. Antonela ka ironuzuar me fansat duke e publikuar një fotografi nga Dubai krahë nënës së saj.

“Ja dhe sheiku imë”, ka qenë mbishkrimi i saj në imazhe ku duken mjaft elegante dhe me stil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *