Tuesday, November 30, 2021
Home > Women Nutrition > E FUNDIT/ Ngjarje tra g jike në Qerret, vd esin katër turistë rusë në sauna

E FUNDIT/ Ngjarje tra g jike në Qerret, vd esin katër turistë rusë në sauna

KAVAJË- Një ngjarje e rë ndë është shënuar pak minuta më parë në Qerret. Katër turistë rusë janë gjetur të vd e kur në një hotel. Rrethanat janë ende të paqarta.

Katër persona kanë ndë rruar jetë në një dhome saune në një qendër relaksi. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Qerretit, Kavajë.

Endenuk dihen rrethanat e ngjarjes apo emrat e personave që kanë h umbur jetën brenda dhomës së saunës. Pritet të zbardhen detaje nga momenti në moment.

Mësohet se janë gjetur të as fi ksuar dy vajza dhe dy djem, që ishin në një sauna.

Vi k timat dy sho het se janë rusë e kishin një javë që kishin ardhur në Shqipëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *