Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Aksidenti i rëndë në Fushë-Krujë – Kamëz, humb jetën 43-vjeçari (PAMJE)

Aksidenti i rëndë në Fushë-Krujë – Kamëz, humb jetën 43-vjeçari (PAMJE)

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Ura e Tapizës-Fushë Krujë.

Automjeti i cili drejtohet nga shtetasi me inciale E.C 43-vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë 43-vjeçari ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *