Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > Dy ditë pa u parë/ Graniti i bën Fifit surprizën romantike, përqafime dhe puthje

Dy ditë pa u parë/ Graniti i bën Fifit surprizën romantike, përqafime dhe puthje

Graniti dhe Fifi duket sikur janë drejt një romance mjaft të bukur brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Së fundmi Graniti e ka suprizuar këngëtaren, pasi kjo e fundit ishte prej dy ditësh në dhomën e dënimit. Meqënëse kishte dy ditë pa e parë, modeli nga Kosova ka ndezur qirinj në krevatin e Fifit.

Kjo i ka emocionuar të gjithë, por më së shumti këngëtaren. Pas kësaj dyshja, kanë shkëmbyer puthje me njëri tjetrin dhe janë parë shumë të afërt.

Megjithatë, ende nuk është parë një lidhje dashurore e konfirmuar nga të dy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *