Sunday, December 5, 2021
Home > Women Nutrition > Gati një vit larg Shqipërisë, Stresi rikthehet në Tiranë (Foto+Video)

Gati një vit larg Shqipërisë, Stresi rikthehet në Tiranë (Foto+Video)

Stresi është kthyer në Shqipëri, pas muajsh që ndodhej në arrati.

Ai ka publikuar në Instagram, një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit dolën për ta pritur.

Disa muaj më parë Stresi paralajëmroi rikthimin, duke kërcënuar publikisht dhe ofenduar me fjalë banale të gjithë ata që nuk e kanë mbështetur duke ofenduar.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkroi reperi në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *