Tuesday, November 30, 2021
Home > Women Nutrition > Tifozët shqiptarë nuk kursyen asgjë, në drejtim të lojtarëve polakë hodhën edhe një telefon

Tifozët shqiptarë nuk kursyen asgjë, në drejtim të lojtarëve polakë hodhën edhe një telefon

Ndeshja kualifikuese për Kupën e Botës në mes Shqipërisë dhe Polonisë nuk kaloi pa incidente.

Tifozët shqiptarë hodhën gjë sende të ndryshme në drejtim të futbollistëve kundërshtar, kur këta të fundit festuan golin e vetëm që doli të jetë i pikëve të plota, shkruan Demokracia.com.

Përveq dhjetëra shisheve që u hodhën nga një pjesë e tifozëve shqiptarë drejt futbollistëve polakë, në fushë është parë edhe një telefon.

Telesport ka publikuar një fotografi ku shihet një telefon në fushë me disa shishe plastike.

Incidente pati edhe në tribunën ku ishin të vendosur tifozët polakë. Ata provokuan dhe hodhën shishe e gjë sende të tjera drejt tribunës ku ishin të vendosur tifozët shqiptarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *