Monday, November 29, 2021
Home > Women Nutrition > Banorët e ‘Big Brother Vip’ morën ofendime të shumta që ditën e parë, Arbana Osmani merr vendimin e rëndësishëm

Banorët e ‘Big Brother Vip’ morën ofendime të shumta që ditën e parë, Arbana Osmani merr vendimin e rëndësishëm

Big Brother Albania” sapo ka nisur rrugëtimin e një edicioni të veçantë, me personazhe VIP, dhe do të jetë në ekranin e Top Channel, deri në janar.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Mbrëmjen e djeshme në premierën e madhe u zbuluan 14 personazhet e parë, që ishin: Ilir Shaqiri, Sheila Haxhiraj, Donald Veshaj, Rudina Demneri, e njohur si Paloma. Gjithashtu Elhaid Cufi, Beniada Nishani, Sabiani, Semi Jaupaj, Granit Cana, Kledi Hysa, Arjona Demiri, Fifi, Ardit Cuni dhe Monika Lubonja janë emrat e parë në këtë “Big Brother”.
Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe të lexoni lajmin e plotë…

Me karaktere dhe profesione të ndryshme, personazhet premtojnë spektakël dhe të papritura, ndonëse ka patur kritika apo “rezerva” për ta në rrjet, që në nisje.

Ndaj, kjo e ka bërë moderatoren Arbana Osmani, të marrë një vendim të rëndësishëm, menjëherë pas puntatës së parë. “Nga nesër e deri në ditën e fundit të këtij ‘Big Brother VIP’, nuk do lejoj as edhe një koment fyes a ofendues karshi pjesëmarrësve të këtij formati në llogarinë time”, shkruan moderatorja në Instastory, duke shtuar se kushdo që do të komentojë duke fyer dhe duke mos treguar respekt, do të bllokohet, pasi sipas Arbanës ky është minimumi. /News31

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *