Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Pasi u shpall kampion bote, boksieri Florian Marku rikthehet në Shqipëri, shëtit me Ferrari rrugëve të Tiranës (VIDEO)

Pasi u shpall kampion bote, boksieri Florian Marku rikthehet në Shqipëri, shëtit me Ferrari rrugëve të Tiranës (VIDEO)

Boksieri Florian Marku rikthehet si kampion në Tiranë, pasi na bëri krenar pak ditë më parë duke mposhtur në kategorinë IBF, ukrainiasin, Maxim Prodan

Boksieri shqiptare ka shpërndarë një video në rrjetet sociale, teksa shihet duke udhëtuar me duke Ferrari në rrugët e Tiranës, dhe në sfond dëgjohet muzika e Noizy-t, “Jena Mbretër”.

Boksieri Florian Marku u shpall kampion bote në IBF, në kategorinë Welterweight. Marku mposhti në Londër të pathyeshmin Maxim Prodan, që ishte edhe mbajtësi i titullit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *