Saturday, November 27, 2021
Home > Women Nutrition > Zbulohet kuptimi i simbolit të pëllumbit që Lady Gaga e e vendosi në veshje, gjatë inaugurimit të Biden

Zbulohet kuptimi i simbolit të pëllumbit që Lady Gaga e e vendosi në veshje, gjatë inaugurimit të Biden

Këngëtarja e njohur përveç performancës mori vëmendje edhe me një detaj.

Në veshjen që kishte zgjedhur, Lady Gaga vendosur mbante edhe një simbol të pëllumbit i cili mbante në sqep një degë ulliri, shkruan lajmi.net.Të veçantën e këtij simboli e zbuloi vetë artistja e njohur duke ia treguar kuptimin se pse e kishte vendosur.

Me anë një postimi në Twitter ajo tha se identifikon paqen.: ‘Një pëllumb që mban një degë ulliri.Le të bëjmë paqe të gjithë me njëri-tjetrin”, ka shkruar Lady Gaga.

Ndryshe, Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez ishin të nderuara të interpretojnë himnin kombëtar amerikan gjatë inaugurimit të Joe Biden si president./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *