Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > I jepet lamtumira e fundit 15-vjeçarit, shpërthejnë në lot të gjithë gjatë varrimit!

I jepet lamtumira e fundit 15-vjeçarit, shpërthejnë në lot të gjithë gjatë varrimit!

Sot në Prizren, u bë ceremonia e varrimit të 15-vjeçarit , i cili humbi jetën tragjikisht dje, shkruan Kosova24.

Varrimi i tij u bë me namazin e Iqindis në varrezat e qytetit në Prizren.

Lirim Buduri u përcollën për në banesën e fundit,në një ceremoni mortore në të cilën morën pjesë familjarë, dhe miq të shumtë./Kosova24/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *