Saturday, November 27, 2021
Home > Women Nutrition > Meta: Rama në vend t’i kërkojë llogari, puth në ballë pronarin e kompanisë

Meta: Rama në vend t’i kërkojë llogari, puth në ballë pronarin e kompanisë

Nga Vlora, Presidenti Ilir Meta ka komentuar ditën e sotme çarjen e rrugës në Borsh, pas reshjeve intensive të shiut një javë më parë.

Teksa ka uruar që qyteti i Vlorës të mos përmbytet më, kreu i shtetit është shprehur që faji për dëme të tilla është i kryeministrit Rama i cili zgjedh të puth në ballë pronarin e kompanisë që ka marrë përsipër ndërtimin e rrugës dhe jo t’i kërkojë llogari.

Kështu është kur ai që në vend t’i kërkojë llogari i puth në ballë ata që në vend t’i bëjnë rrugët siç duhet, i bëjnë ashtu siç i nxjerr shiu. Uroj të mos keni më përmbytje këtu në Vlorë”,- u shpreh Meta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *