Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Dikur merrte pjesë në mitingjet se Sali Berishës, Çiljeta befason me deklaratën, tregon për kë do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit

Dikur merrte pjesë në mitingjet se Sali Berishës, Çiljeta befason me deklaratën, tregon për kë do të votojë në zgjedhjet e 25 prillit

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit politike. Çiljeta që dikur ishte pjesë e PD-së, mesa duket sot ndihet e zhgënjyer me Lulzim Bashën.

Kohët e fundit jeni distancuar nga PD-ja, cila është arsyeja? “Unë jam larguar nga PD-ja sepse kam pakënaqësi nga Lulzim Basha. Unë kam ndryshuar dhe vota ime këtë vit shkon për PS-në dhe Edi Ramë. Sigurisht që habiteni por Rama e meriton, demokratët janë zhgënjyer nga Luli” tha Çiljeta gjatë intervistës në Top Channel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *