Saturday, December 4, 2021
Home > Women Nutrition > Meta bëri deklaratën b.ombë, Rama ia kthen shkurt: Po më kërkon një…

Meta bëri deklaratën b.ombë, Rama ia kthen shkurt: Po më kërkon një…

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sot me deklaratat e Presidentit Ilir Meta për situatën e krijuar në vend nga përmbytjet ditët e fundit, ku i ka kërkuar Qeverisë të ndihmojë konkretisht banorët e prekur dhe jo të bëjë propagandë.

I pyetur nga gazetarët në konferencën e sotme për mediat, shefi i Qeverisë tha se Presidenti Meta “është në hall dhe sa herë shikon ujë shkon për të gjetur komardaren”

Sa i përket presidentit Meta, presidenti Meta është në hall, s’kam asgjë për t’i thënë, është në kërkim të një komerdareje e kudo ku shef ujë shkon për të gjetur komerdaren, kështu që nuk e ndihmoj dot, unë atij”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *